
Hoe vaak wordt u gevraagd om meer inhoudelijke ondersteuning te geven aan uw baas of leidinggevende? Of om voorbereidingen te doen in het kader van strategische planning en/of interne bedrijfsvoering? Hebt u het strategische inzicht om de juiste beslissing te nemen en te innoveren in uw processen en projecten? Hebt u genoeg zelfvertrouwen om stressvolle en delicate situaties aan te kunnen?
Als ambitieuze management assistant wordt van u verwacht dat u vandaag een zelfverzekerde beslisser bent, een creatieve denker, een digitale knobbel, een effectieve organisator en een goede communicator.
De vijfdaagse opleiding ‘Masterclass: Management assistant als autonome co-manager’ stoomt u klaar met de belangrijkste vaardigheden en hulpmiddelen om de veelzijdige en autonome co-manager van morgen te worden. Bovendien leert u uw eigen toegevoegde waarde kennen.
Uw resultaten
Na afloop van deze opleiding:
kunt u uw werkstijl aanpassen aan die van uw manager
neemt u initiatief wanneer dat nodig is
kunt u uw sociale intelligentie weten te benutten
kunt een basis zakelijk inzicht aan de dag leggen
hebt u een basis strategisch inzicht ontwikkeld
weet u hoe u taken kunt delegeren en een team van collega's kunt aansturen
Een enthousiaste deelneemster aan het woord 'Ik wou graag een opleiding volgen die gericht was op de meer ervaring management assistants, en dat is het zeker geworden. Er zijn veel bruikbare tips, modellen en ervaringen aan bod gekomen' Evy Caboor, office manager, Haentjens-Vermeiren
Waar & Wanneer:
10, 12, 16, 17 maart en 23 april 2020 in Brussel
8, 10, 28, 29 september en 29 oktober 2020 in Aalst